Усім волонтерам присвячується!

2014-12-03 11:17

Сьогодні на вулицях українських міст зустріти волонтера легше, ніж зустріти міліціонера! На сьогодні вони відіграють надважливу роль у суспільному житті України. Ще рік тому, до початку Революції гідності, волонтерство не було чимось знаковим і популярним. Цим, як правило, займалася молодь, яка прагнула реалізовувати себе і свою енергію. Варто зазначити, що і завдання, які вони виконували, не були такими масштабними і стратегічними, як сьогодні. Мені навіть видається, що саме відношення до слова «волонтер»  не мало скільки поваги, як сьогодні. Революція змінила багато чого в нашій країні, і зараз довіра і шана до волонтерів значно більша, ніж довіра і шана до чиновників.


Щирі, прості, усміхнені, віддані і безкорисливі – ось вони, сучасні волонтери. Працюють, не покладаючи рук, не шкодуючи здоров`я, сил, а часом - і життя; вони стали видимими ангелами наших солдатів, поранених бійців, вимушених переселенців і ще багатьох-багатьох осіб, які потребують допомоги. 


Волонтери – це люди, які наслідують слова Христа, вони допомагають іншим, не чекаючи відплати чи похвали. Євангелист Матей пише: «…Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх, те Мені ви вчинили» (Матв.25:40). Тобто, піклуючись про інших, волонтери служать самому Богові. Вони роблять це безкорисливо, а, отже, як говорить Святе Письмо, отримають свою подяку на небесах, бо кожна праця буде винагороджена. Отож кожен християнин покликаний бути волонтером!


Дуже часто буває так, що для початку доброї справи потрібна тільки іскра, маленький поштовх, а потім вогонь добра розпалюється так сильно, що здатний зігріти тисячі людей. Мати Тереза починала робити добро самостійно. Її робота спочатку видавалася краплею в океані, а зараз, розпочата нею справа, поширилася по цілому світу і стала такою ж великою, як і океан.


Сьогодні в Україні діє нова «ера» волонтерства. Бути волонтером - це почесно, бо всі розуміють, який важливий їхній внесок. Ось уривок з інтерв`ю сучасного волонтера:


"Каже, що пробратись туди непросто і, звичайно, страшно. Особливо страшно у лісовій зоні. Адже там є велика ймовірність отримати  снайперську кулю. Кожна така поїздка – то великий ризик.


Проте, коли бачиш, наскільки потрібне те, що ти постачаєш для наших бійців, і як вони радіють твоєму приїзду, то розумієш, що ради цього варто було ризикувати. Без волонтерів наші бійці були б голі та голодні".


Волонтери – це люди, які не змирилися зі звичним перебігом подій, вони наважилися своєю роботою змінювати світ на краще. Це ті, хто не боїться, що їхня праця – це піщинка,  це ті, хто каже: «Хто, якщо не ми, і коли, якщо не зараз!!!»

 
Творити в світі добро - не складно, важливо - не слухати тих, хто каже, що нічого не вдасться! Коли глянути на обсяг роботи  сучасних волонтерів, які допомагають армії, то можна з подивом оцінити їхню сміливість! Здавалось би неможливим одягнути таку кількість воїнів, а вони це роблять, зібрати таку кількість пожертв – а вони збирають; довезти  зібране в епіцентр бойових дій – а вони доставляють туди і стають вогником надії і віри в перемогу!

Отож напередодні Міжнародного дня волонтерів, який ми святкуватимемо 5 грудня, хотілося б подякувати цим найдобрішим людям за їхню сміливість, відданість, міцну віру і бажання допомагати. Нехай Всещедрий Господь поверне вам сторицею за вашу доброту і жертовність! Дякуємо вам!


Автор Марія Тракало

Інтерв`ю взяте з Інтернет-джерела
Ключові слова: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up