На Стрийщині створено два нові осередки "Української Молоді Христові"!

2015-03-24 18:05

Пам'ятай, що Тут знайдеш Христа!
Тут знайдеш себе!
Тут знайдеш себе у Христі!

Митрополит Андрей Шептицький


Осередки "УМХ" створено у с. Крупсько Миколаївського району та у с. Квітневе та Трибоківці Жидачівського району. Ділилася досвідом з молоддю нових осередків та провела презентацію про Організацію місійна група новороздільського "УМХ".

Молодіжна організація "УМХ" м. Нового Роздолу вже двадцять років активно існує та розвивається на славу Божу. Накопичивши досвід, молодь почала ним ділитися. 20 березня у с. Крупсько Миколаївського району був заснований новий осередок "УМХ". 21 березня аналогічний осередок утворено у с. Квітневе та Трибоківці Жидачівського району.

Презентацію проводила місійна група новороздільського "УМХ", учасники якої ознайомили присутніх із статутом, у якому міститься вся необхідна інформація про організацію: мету, завдання, духовних покровителів, гасло та обов'язки членів. Співоча група виконала гімн "УМХ" "Ми є родина" та низку християнських пісень.

Після розповіді відбулися загальні установчі збори, на яких обрали управу. Духівниками місцевих "УМХ" стали відповідно о. Василь Репіньовський та о. Анатолій Доманський.Підготувала Христина Корецька


Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up