Бути щасливим чи нещасливим – це вибір кожної людини!

2016-02-29 22:51


26 лютого 2016 р.  у приміщенні ЛМГО «Українська молодь – Христові» відбулася зустріч на тему «Щастя - це можливість».

Молоді люди спільно з отцем Дмитром Польовим,  головою підкомісії "За тверезість життя", роздумували над фундаментальним для кожної людини поняттям - «щастя».

Зустріч розпочалася відомою молитвою, яку запропонував отець: «Боже, дай мені душевний спокій прийняти те, що не можу змінити, відвагу змінити те, що можу, і мудрість відрізнити одне від другого». Такі слова налаштували молодь на роздуми, а також допомогли отримати інформацію від лекції, прочитаної отцем.

Перш за все отець пояснив, що щастя – це гармонія. Коли все перебуває у гармонії, тоді людина почувається щасливою. А саме: серце, дух, душа, психіка, свідомість, тіло. Бути щасливим чи нещасливим – це вибір кожної людини! У своїй доповіді священик навів 6 бар`єрів, які впершу чергу стають на заваді того, щоб людина свідомо обрала шлях бути щасливою.

 1. Відсутність самокритики ( як наслідок Нетерпимість до правди…,страх запитань, маска …
2. Надмірна увага до думки іншої людини (як наслідок людина може все життя промріяти…)
3. Небажання і страх відкрити себе світу 
4. Страх відповідальності
5. Люди надто мало намагаються (У більшості випадків пересиджують шанс, можливості як бактерії, у більшості людей на них імунітет, як наслідок життя проходить повз і людина має страх бути справжнім).

Отець наголосив на тому, що коли людина хотітиме стати щасливою, вона НІКОЛИ НЕ СТАНЕ, бо вона повинна усвідомити, що вона вже Є ЩАСЛИВОЮ!!! Також молоді люди, поділившись на групи, обговорили своє бачення щастя, та отримали змогу поставити запитання отцеві та отримати на них відповідь.

Нагадаємо, що це лише перша і вступна зустріч з отцем Дмитром Польовим. Попереду нас очікують ще цікаві тренінги, які проведе для нас отець.

Підготувала Христина КутнівКлючові слова: щастя | УМХ | бесіди
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up