Всечесний отче Олегу, вітаємо Вас з Днем народження!

2016-03-23 11:07


Сьогодні спільнота УМХ щиро вітає нашого духівника, мудрого викладача та прекрасного сім`янина о. д-ра Олега Кіндія з Днем народження!
Дякуємо Вам за мудрі слова, промовлені до нас, за терпеливість та щирість, яку проявляєте до кожного УМХівця! Ваша підтримка є незамінною та безцінною для нашої спільноти. А кожна мить у Вашому товаристві стає справжнім дарунком Бога!
Завдяки невтомній праці та доброму духовному проводу, ми маємо нагоду щодня зростати та розвиватися, поширювати добру справу Митрополита Андрея та запалювати нові молоді серця полум`ям любові до Бога та України.
В такий чудовий весняний день зичимо Вам багато щастя, натхнення та радості! Хай віра стає щораз  сильнішою, надія незгасною, а любов - всеохоплюючою. Бажаємо побачити щедрі плоди у житті кожної молодої людини, яку Господь доручив Вам та якій Ви привідкриваєте завісу знань і допомагаєте крокувати стежкою спасіння. Хай Пресвята Богородиця огортає своїм омофором та боронить від лиха, а Христос допомагає розвиватися у священичому покликанні. Зі святом!


Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up