Зустріч з Богом

2016-04-22 22:32


   Стоїмо на порозі квітної неділі. Кожен із нас, як і людство загалом, зможе пережити  особливу зустріч з Богом. Як і дві тисячі років тому, Ісус тихо, мирно відвідає нас, торкнеться нашої душі. Наші очі – зустрінуться. Яка неймовірна  зустріч. Бог і людина.

    Кожен із нас, без винятку, незважаючи на статус чи особу, покликаний пережити цю особливу  зустріч.

 У нашому житті немає нічого випадкового. Все має своє значення. Ніщо не зникає без сліду.

  Звичайно, маючи вільну волю, людина здатна обирати:  вийти на зустріч з Богом, чи може проігнорувати її.

   Хто ми? Виходимо на «вулицю» нашого життя, тому, що так роблять всі, чи нашу увагу більше привертає натовп, а особа Бога відходить на другий план. А можливо ми користаємо лише з емоцій і споглядаємо все як  яскраве дійство.

    Та все ж, якщо ви зважилися і таки вийшли на зустріч Богу, поглянули Йому в очі, відчули стукіт Його серця – запам’ятайте цю мить, цей неймовірний стан. Збережіть його глибоко у своєму серці і коли прийдуть життєві бурі та час випробувань нехай ця тепла зустріч зігріває вас, дає силу, вберігає від розпачу і розчарувань, спонукає до боротьби.

  Який Мудрий Бог. Який - досконалий. Як добре Він дбає про кожного з нас. Він неначе Добрий Батько прагне підготувати нас до труднощів. Хоче, щоб ми були сильними, аби пам’ятали , чиї ми діти. Бог знає, що має зустріти нас і обдарувати. Прагне аби ми відчули тепло, любов і таким чином зрозуміли, що будь-які  життєві труднощі не є для нас перешкодою, а лише новим рівнем у нашому житті.

   Отож, коли переживаємо життєві негаразди чи випробування, а все, що відбувається навколо перетворюється на крики «Розіпни!»,  пригадаймо  цю несамовито радісну зустріч, яка без сумніву допоможе нам перейти через власну життєву Голгофу і осягнути Воскресіння.

Автор Надія ПритикаКлючові слова: УМХ | Бог | зустріч | шутка | Вербна неділя
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up