Місійна хресна дорога УМХ

2016-04-28 23:42


Уже третій рік поспіль ЛМГО "Українська молодь - Христові" організовує великодні місії з театралізованою хресною дорогою. За цей час організація відвідала десятки парафій м. Львова та області та засвідчила віру в живого Бога. Як це було читайте далі.


  Упродовж Великого посту УМХ організовувала інсценізації хресної дороги у різних парафіях Львова. Традиційно, як і всі подібні заходи, перший виступ відбувся у церкві Архистратига Михаїла. Отримавши схвальні відгуки, учасники з ентузіазмом продовжили своє місійне служіння у церквах як центральної частини міста, так і на Сихові, в Рясному.
 Кожна парафія була особливою. Коли ми приїхали в Рясне-1 у церкву святого Василія Великого і блаженного Олексія Зарицького, то у храмах зустрілися з великою дитячою аудиторією. Після виступу кожна дитина хотіла зробити фото в образі одного з персонажів подій останніх днів Христа на землі. У с.Запитів (Жовківсько-Сокальська єпархія) спостерігався  цікавий випадок: коли ми ставили виступ, у лівій частині храму священик уділяв тайну хрещення дитині, то його спів перекликався з  нашим співом.

Проте, мабуть, найцікавіше трапилось під час нічних чувань у храмі Різдва Пресвятої Богородиці (Сихів). Ми ставили хресну дорогу о 24.00 годині. Ніч, тиша як на дворі, так і в храмі. Тьмяне освітлення. Хтось молиться, хтось сповідається. А люди уважні до кожного руху акторів. Це було неймовірно.

 Ця хресна дорога зробила для нас і, сподіваємось, для людей дуже багато: ми зустрілися з Богом, який взяв на Себе гріхи світу. Прожили з Ним цілий період Великого посту. І можемо ствердити, що увійшли в свято Христового воскресіння іншими, ніж були сорок днів тому.

Автор – Юрій Скіра


Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up