У полтавському осередку УМХ обрали Управу

2016-05-15 11:22


13 травня 2016р. у Молодіжному центрі м. Полтави відбулися вибори в керівний орган - Управу молодіжної християнської спільноти “Українська молодь – Христові”, яка діє при парафії Пресвятої Тройці.

Молоді умхівці вибрали голову полтавського осередку УМХ – Богданну Павлишин, студенку Медичної Академії, заступника – Владиславу Ващенко, ученицю 10-го класу та скарбника – Анастасію Процак, студенку Медичної Академії.

"У подальшому плануємо і далі займатися добрими, потрібними та побожними справами, які будуть згуртовувати молодих людей навколи спільних християнських ідей та цінностей, сприятимуть кращому, глобальнішому розвитку нашої організації та парафії" – ділиться своїми планами на майбутнє Богданна Павлишин, голова УМХ та одна з ініціаторів створення молодіжної спільноти у Полтаві.

Священики та парафіяни парафії Пресвятої Тройці вітають Богданну, Владу та Настю та бажають їм натхнення до плідної праці у напрямку розвитку нашої Церкви, держави та суспільства.

Довідка
Полтавський осередок молодіжної організації “Українська молодь – Христові” (УМХ) було утворено 7 грудня 2014 року на базі парафії Пресвятої Трійці Української Греко-Католицької Церкви.

“Українська молодь – Христові” або УМХ – це організація, заснована митрополитом Андреєм Шептицьким в Галичині у 1930-х роках. У наш час осередки УМХ функціонують як християнські клуби за інтересами, і до них можна вступати незалежно від конфесійної приналежності.

До осередку УМХ в Полтаві приходить як місцева молодь, так і родом з інших частин України, які тут живуть, працюють або навчаються. Молоді люди хочуть разом показати, що Церква – не обов’язково лише для старшого покоління. Духовним наставником спільноти є о. Максим Кролевський. Окрім проведення духовних зустрічей, священик також навчає молодь італійської мови.

Джерело:
http://ugcc.poltava.ua/index.php/zhyttia-parafii/204-u-poltavskomu-oseredku-umkh-obraly-upravu


Ключові слова: УМХ | Полтава | управа | молодь | УГКЦ
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up