Страх є дешевою фальшивкою реальності, а віра – справжньою!

2016-06-12 14:30


Унікальна зустріч на тему «Як подолати страх»  відбулась у суботу, 11 червня 2016 р.Б. Її провела львівська організація «Українська молодь – Христові» у стінах Українського католицького університету.

Під час зустрічі понад 70 молодих осіб мали нагоду поспілкуватися з пані Анною Пецюх, яка є головним редактором християнського часопису для сімей «КАНА» та почути про її особистий досвід боротьби зі страхами. Вона поділилася власним свідченням того, яким складним був її шлях до омріяної справи та як важливо крокувати цією стежиною з Ісусом.

Продовжилась зустріч обговоренням та дискусією між учасниками про те чи може страх стати стартом для успіху, чого найбільше боїться молода особа та як подолати фобії.

Божественну Літургію в храмі мучеників УГКЦ очолив о. Олег Сухінський, який під час проповіді навів цікаві приклади подолання страху з Святого Письма і заохотив молодь не боятися, а вірити. Бо страх є дешевою фальшивкою реальності, а віра – справжньою!

Єрм. д-р Юстин Бойко розповів про боязнь зруйнування образу ідеального «Я», боязнь того, що ми не є ідеальні. Отець зазначив, що страх є природним станом людини і він стає проблемою тільки тоді, коли є причиною нашого гріха.

Завершилась зустріч невеликою інтерактивною програмою, яка була направлена на формування довіри та долання психологічних бар’єрів.

Підготувала Марія Тракало
Фото: Андрій Бомчик, Тарас Панькевич, Христина Кутнів


Ключові слова: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up