УМХ відвідала дітей-сиріт в Лівчицях

2017-02-19 20:31


18. 02. 2017 р.Б. волонтери, люди доброго серця з організації ‘’Українська молодь - Христові’’ навідались у сиротинець села Лівчиці Жидачівського району, в якому навчається 61 дитина .

Однією з головних причиною цієї ініціативи є дарування любові тим дітям, які її найбільше потребують. Висловлюємо велику вдячність золотим рученятам, які зробили внесок в цю безцінну працю.

Щиро завдячуємо Господу за його благословення і за реалізацію цього заходу. Діти разом з нами відчували себе щасливими та потрібними, бо найцінніше, що ми могли їм подарувати це час на спільну молитву, знайомство, спілкування, розваги, частування, на радість та веселість.

Перебуваючи з цими, особливо любленими Богом, дітьми тобі хочеться віддати їм все що ти маєш, що знаєш, хочеться стерти з їх сердець ту біль, яка їх ув’язнює. Бо це насправді діти чистих сердець, які не заслуговують, бодай, краплинки того , що вони відчувають. Тому наполегливо заохочую Вас до молитви за цих діток, та намагатись приєднюватись разом з нами до цієї доброї справи.

Підготувала Анжеліка Годзь


Ключові слова: УМХ | діти | сироти | поїздка | Лівчиці
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up