ЙОСИП СЛІПИЙ - «добровільний в’язень Христа»

2017-02-25 22:43

„Будьте свідками" Христа в Україні і на землях вашого вільного і невільного поселення, в усіх країнах вашого поселення, у в'язницях, в тюрмах і таборах, аж до краю землі і до краю вашого земного життя! Будьте свідками на всіх континентах нашої бідної планети! Не посоромте землі української, землі ваших предків! Збережіть у ваших душах чисте-непорочне ім'я своєї Святої Церкви! Не посоромте також вашого власного українського імени, не забуваючи слів Христових: „Приклад бо дав я вам, щоб і ви так робили...

(витяг з «Заповіту Патріарха Йосипа Сліпого»)

 

24 лютого 2017 р.Б. в приміщенні ЛМГО «Українська молодь – Христові» відбулися духовні бесіди присвячені 125–ти річчю від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

 

Велет і послідовник Христа. Незламний духом та стійкий у вірі не зважаючи на перепони тогочасного суспільства. Видатний український церковний і громадський діяч, Патріарх Української Греко-Католицької Церкви – Йосип Сліпий.

Переглядаючи презентацію - учасники бесід мали можливість ознайомитися з його життям і діяльністю. Відкрили для себе приклад вірного служіння. Дізналися, яким був сильним і розумним, мудрим і покірним у покликанні. Священство, ісповідництво та наукаце три основні служіння, це його життя, його "добровільне ув'язнення Христа ради".

 

«Заповіт Патріарха Йосипа Сліпого» (1970 - 1981) - це перемолене та передумане, пережите звернення з вказівками до кожного з нас. В ньому все життя Йосипа Сліпого і приклад вірності своїй Церкві, своєму Народу. Він є дороговказом для кожної людини-христинянина.

 

„Сидячи на санях на дорозі в далечінь...", молитву мовлю до нашої Небесної Заступниці і Владичиці, Богородиці-Приснодіви: прийми під свій Могутній Покров нашу Українську Церкву і наш Український Нарід!

 

З повним текстом «Заповіту..» можна ознайомитися тут: http://chesnogohresta.lviv.ua/josyf-slipyj/zapovit-blazhennishogo-patriyarxa-josifa-slipogo.htmlЗадати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up