Духовні бесіди на тему "Singularity або коли вже нарешті комп'ютери стануть розумнішими за нас"

2013-04-10 21:30

12 квітня 2013 р. в приміщенні ЛМГО «Українська Молодь - Христові» відбудеться зустріч на тему: "Singularity або коли вже нарешті комп`ютери стануть розумнішими за нас".
Поч. о 18.30.
Доповідачем буде Андрій Сивак.

Комп'ютери тісно переплетені з нашим сучасним життям. Цікаво, чи ви помітили, що навіть у вашій кишені можна знайти маленький комп'ютер – мобільний телефон, а у декого цей мобільний по потужності може переважати звичайного комп'ютера, яким ви користувалися декілька років назад.
На цій зустрічі ми з вами обговоримо феномен комп'ютерів. Спробуємо зрозуміти чи вартує нам чекати “Надкомп'ютера”, який зможе думати як людина, а можливо, навіть, краще. Суперкомп'ютер, що зможе творити нові винаходи в науці, писати музику, малювати чудові картини, ну або просто зробити людство щасливим ...Ще колись, в Старому завіті, люди мали бажання побудувати вежу, яка б сягнула неба, Бога, та на жаль без Нього Самого. Сьогодні, завдання в науці ставляться перевершити вінець творіння Божого - створену людину на образ та подобу Божу. 
Про поступ людства та його "творчі амбіції" поговоримо на бесідах. 


Отож, запрошуємо Тебе, дорогий Друже, на ще одну зустріч з цікавою людиною. Приходь і пошукай відповіді на свої запитання.

Формат наших бесід:- коротка доповідь на певну тему;
- обговорення в малих групах;
- спілкування, чаювання та кавування
(гостинці до чаю приносимо з собою і частуємо один одного)

Місце проведення: м. Львів, вул. Пекарська, 13, 
ЛГМО «Українська Молодь - Христові»Ключові слова: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up