Великодні місії ЛМГО «Українська молодь – Христові» у м. Городок

2012-04-18 17:00

Logo2
«Десь тут була Подоляночка, десь тут була молодесенька…»; «Чижику, чижику, пташку маленький…»; «Вербовая дощечка» і багато інших веснянок, гаївок лунало у вівторок, 17 квітня 2012 р. Б., на парафії Святого Духа, що у Городку. На святкування були запрошенні учасники спільноти ЛМГО «Українська молодь – Христові» зі Львова.

Все розпочалося з привітального слова о. Василя Гопея. Згодом на сцені виступили учні початкових класів СЗШ №5. Опісля до мікрофона був запрошений голова ЛМГО «Українська молодь – Христові» Роман Ковалів, звуковим тлом промові якого служили пісні «Спільнота», «Ми є родина», «Боже, мій Боже».

Невдовзі на сцені з’явилась «гордість Городоччини» - Микола Рудик. Молодий поет, який навчається у 5 класі СЗШ №2. У його виконанні прозвучало декілька авторських віршів. Власну поезію зачитували й сестри Миколи – Попко Ольга та Наталя.

Поетична частина програми закінчена. На сцені з’являються ведучі - учениці 7 класу СЗШ №2 – Постяк Ярина та Будзинська Лілія. Дівчата, окрім важливої місії на сцені, встигають виконувати й гаївки; а на галявині відбувається дійство - діти й молодь, учасники спільноти УМХ, водять гаївки.

Не оминуло свято і старших парафіян. Вони з великим запалом і наполегливістю вивчали цікаві па королівського бансу, даючи, отже, молодшим декілька хвилин для відпочинку, а собі – для задоволення. Спеціально для них підготували міні-сюрприз – люди сплели руки у вигляді “містка”, через який під звучання гаївки «Вербовая дощечка», водили «Насточки».

Великодні забави вдалися на славу. Усі з прекрасним настроєм, усмішкою на устах, неймовірним захопленням і спокусливою гадкою про наступні гаївки почимчикували по домівках, де приємний спогад ще довго солодив душу та зігрівав серце.

Велика подяка організаторам цього заходу - о. Василю Гопею, їмості Вірі Гопей та бр. Ігорю Якимяку, яким вдалося згуртувати парафіян храму та гостей міста, внести яскравості й колориту до святкування, пригадати давні традиції та обряди великоднього часу. Божої ласки, Вам, та Божого благословення у нелегкій місії.
ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОЇСТИНУ ВОСКРЕС!


Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up