Час для молитви і духовного відпочинку

2012-11-14 22:00

14 листопада 2012 р.Б., у середу, головний осередок спільноти «Українська молодь – Христові» перетворився на справжню “тусовку”Тезе. У компактному дружньому колі та приємній атмосфері всі охочі змогли помолитись, рефлексувати над текстами Святого Письма, і, звісно ж, поспівати “тезівських”пісень.

Цю спільноту знають і люблять чи не у всіх куточках світу. Щороку на зустрічі з усіх континентів з’їжджається кілька тисяч молоді, яку єднає спільна молитва і любов до Бога. Розбіжності у конфесійній приналежності не стають на заваді. Справа, започаткована ще у 1940 році братом Роже, відлунюється також і в місцевих зустрічах, які завжди радо сприймає молодь.

Морозного листопадового вечора так приємно переступати поріг теплого затишного приміщення. Але найголовніше – це та атмосфера душевного вогню, яка тут панує. Мерехтіння десятків свічок, запах теплого воску в повітрі, притишене наспівування молитовних пісень. Свої повсякденні турботи, клопоти, образи хочеться залишити за порогом. Натомість тут – долучитись до спільної молитви, до співу. Пісні Тезе – нескладні. Це короткі наспіви стихів з Псалмів, які повторюються багато разів і спонукають до роздумів, розважань, рефлексій. Занурюючись у спів, не зауважуєш, як збігає час, як забуваються і стираються у пам’яті негативні миті, якими деколи буває переповнене наше повсякдення.

Зустріч дала можливість не лише поспівати, а й долучитись до спільного молитовного упокорення, відкинути увесь негатив, який накопичився протягом дня, очистити серця і помисли, а головне – відчути єдність з іншими через молитовне звернення до Бога. І мабуть, кожен, хто виходив з осередку, виносив у собі промінь безмежної Божої любові, миру і спокою.

Автор - Катерина СудинКлючові слова: репортаж | УМХ | Тезе | молитва
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up