Будемо мати теплий вечір з розмовою і співами під гітару з отцем Олексієм Саранчуком.![🎤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/1f3a4.png)
![🎸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1.5/16/1f3b8.png)
![🎤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/1f3a4.png)
![🎸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1.5/16/1f3b8.png)
Сьогодні його називають «отцем з гітарою».
Музика була його сенсом життя. До тих пір, поки він не познайомився з Господом, який докорінно змінив його плани. Про своє життя до та після зустрічі з Богом, про неймовірну історію покликання та творчі успіхи, розповість отець Олексій Саранчук, священнослужитель Деканату з душпастирських справ УКУ.![](http://umh.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/otets-300x169.jpg)
![🎸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1.5/16/1f3b8.png)
![](http://umh.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/otets-300x169.jpg)