В кабінеті управи маємо відтепер гарно оправлену в раму ікону «Таємної Вечері»!
Це дуже особлива для нас ікона, адже нам подарувала її надзвичайно світла, Божа людина, талант від Бога — іконописиця Олеся Юзьків! Дуже дякуємо їй за цей щедрий дар!
І принагідно вітаємо Олесю з Днем народження!
Хай Господь зсилає щедро Свої Ласки на Тебе та Твою сім’ю, хай дарує Тобі благословення на всі Твої добрі діяння! Сил і здоров’я Тобі багато творити, Бога прославляти і нас тішити своїми неповторними витворами та щоразу новими ідеями!![](http://umh.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/olesia-1-300x300.jpg)
![](http://umh.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/sviata-vecheria-300x225.jpg)
![](http://umh.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/olesia-1-300x300.jpg)
![](http://umh.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/sviata-vecheria-300x225.jpg)