Наші дорогенькі, цього четверга запрошуємо ще більше заглибитися в світ іконопису. Цього разу заняття складатиметься з теоретичної та практичної частин. Нарешті відбудеться лекція «Вступ до орнаментики» і матимемо писання ікони. Дуже просимо всіх іконописців бути присутніми!
Ікона: «Богородиця з дитям».
Скло, олія, позлітка. Розмір 29×19 см.
XX ст. 60–ті рр. Західна Україна (Тернопільщина).
Приватна колекція![](http://umh.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Bohorodytsia-216x300.jpg)
![](http://umh.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Bohorodytsia-216x300.jpg)